09/03/2018 - IX. reprezentační ples MUP

Metropolitní univerzita Praha pořádá v pátek 9. března 2018 od 19:30 v pořadí již IX. reprezentační ples, jehož pestrý program bude probíhat ve třech sálech Obecního domu, jedinečné Smetanově síni, Sladkovského a Grégrově sále.

Jaký program na vás čeká?

Večer zahájí naše kolegyně, moderátorka České televize, Světlana Witowská. Program budou spolu s ní uvádět naši studenti. Ve Smetanově síni si za doprovodu skupiny Party Leaders zatančíte klasické tance. Nevšedním zážitkem pak bude vystoupení skupiny Gipsy.cz v čele s lídrem skupiny Radkem Bangou a také vystoupení skupiny Portless. Pro předtančení jsme získali herce Zdeňka Piškulu, vítěze posledního ročníku taneční soutěže StarDance. Ten se představí s našimi studentkami ve společné choreografii vytvořené exkluzivně pro náš ples. Sto let založení Československé republiky připomene módní přehlídka, která ukáže, jak se v průběhu desetiletí měnila společenská móda. V impozantním Sladkovského sále zazpívá studentka Metropolitní univerzity Maria Tatur a také vítěz SuperStar Vlasta Horváth. Páteční plesový večer Vám zpříjemní i kapela Jazz Police, která je zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby. Program bude uzavírat DJ Gerhard Bloch. V Grégrově sále vyzdobeném obrazy F. Ženíška bude hrát k poslechu klavírista Michal Tesař.

Kromě bohatého programu se můžete zúčastnit také již tradičního fotografování s dobovými doplňky, které se bude odehrávat ve 2. patře Obecního domu. Získáte tím jedinečnou památku na tento večer.

Prodej vstupenek

Vstupenky budou v prodeji od 1. února 2018 za 350 Kč ve všech budovách MUP a také v e-shopu.

Inspirace z plesů minulých:

2016: Metropolitní univerzita opět na tanečním parketu
2015: Zaváhali ti, kdo chyběli na plesu Metropolitní univerzity Praha
2014: Studenti se umí skvěle bavit
2013: Metropolitní univerzita Praha roztančila Obecní dům
2012: IV. Reprezentační ples MUP