Kalendář

 • 05/06 2023

  Práva dětí u nás a ve světě očima expertů Metropolitní univerzity Praha

  Připomeňme si společně významné červnové dny upozorňující na práva dětí: Mezinárodní den dětí (1.6.), Mezinárodní den dětí, které se staly obětí agrese (4.6.) a Světový den proti dětské práci (12.6.). Touto přednáškou zahajuje Odborná knihovna Jiřího Hájka roční cyklus pravidelných kulturně-vzdělávacích akcí.

 • 13/06 2023

  Jak vytvořit dobrý podnikatelský záměr?

  Metropolitní univerzita Praha je partnerem mezinárodní soutěže o nejlepší podnikatelský záměr 2023, která je určena pro středoškoláky (jednotlivce, max. trojčlenné studentské týmy) z českých a slovenských SOŠ. Zejména pro její účastníky MUP pořádá speciální on-line seminář „Jak vytvořit dobrý podnikatelský záměr?“

 • 14/06 2023

  Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří se uskuteční od 17:00 v budově MUP v Praze-Strašnicích.

 • 20/06 2023

  Is there a role for the accounting Profession in Nonfinancial Reporting?

  With the growing dominance of international supply chains, nonfinancial reporting becomes a challenge for companies worldwide. Accountants are supposed to possess the required skills to contribute to this process; yet critiques emphasize the accounting profession’s limitations as well.

 • 12/10 2023

  IFRS: Global Rules & Local Use – Beyond the Numbers 2023 – First Call for Papers (do 13/10 2023)

  Department of Financial Management Metropolitan University Prague and School of Business Administration at Anglo-American University organise the 11th edition of International Scientific Conference "IFRS: Global Rules & Local Use – Beyond the Numbers".

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies. Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.