09/03/2018 - IX. reprezentační ples MUP

Metropolitní univerzita Praha pořádá v pátek 9. března 2018 od 19:30 v pořadí již IX. reprezentační ples, jehož pestrý program bude probíhat ve třech sálech Obecního domu, jedinečné Smetanově síni, Sladkovského a Grégrově sále.

Jaký program na vás čeká?

Večer zahájí naše kolegyně, moderátorka České televize, Světlana Witowská. Program budou spolu s ní uvádět naši studenti. Ve Smetanově síni si za doprovodu skupiny Party Leaders zatančíte klasické tance. Nevšedním zážitkem pak bude vystoupení skupiny Gipsy.cz v čele s lídrem skupiny Radkem Bangou a také vystoupení skupiny Portless. Pro předtančení jsme získali herce Zdeňka Piškulu, vítěze posledního ročníku taneční soutěže StarDance. Ten se představí s našimi studentkami ve společné choreografii vytvořené exkluzivně pro náš ples. Sto let založení Československé republiky připomene módní přehlídka, která ukáže, jak se v průběhu desetiletí měnila společenská móda. V impozantním Sladkovského sále zazpívá studentka Metropolitní univerzity Maria Tatur a také vítěz SuperStar Vlasta Horváth. Páteční plesový večer Vám zpříjemní i kapela Jazz Police, která je zaměřená na živou produkci jazzové, swingové, pop-jazzové a taneční hudby. Program bude uzavírat DJ Gerhard Bloch. V Grégrově sále vyzdobeném obrazy F. Ženíška bude hrát k poslechu klavírista Michal Tesař.

Kromě bohatého programu se můžete zúčastnit také již tradičního fotografování s dobovými doplňky, které se bude odehrávat ve 2. patře Obecního domu. Získáte tím jedinečnou památku na tento večer.

Prodej vstupenek

Vstupenky budou v prodeji od 1. února 2018 za 350 Kč ve všech budovách MUP a také v e-shopu.

Soutěž Fotorámeček MUP 2018

Zážitky z plesu si můžete zpestřit také soutěží o hodnotné ceny. Stačí mít vlastní účet na Instagramu a trochu fantazie.

Jak na to?

V prostorách Obecního domu budou během plesu rozmístěny tři rámečky:

  • jeden rámeček bude u Smetanovy síně
  • druhý u Sladkovského sálu
  • třetí ve druhém patře u stánku Foto Real

Stačí rámeček ulovit a pořídit s ním zajímavou fotografii. Soutěží se ve 3 kategoriích:

  • 1. kategorie - vlastní fotografie nebo fotografie s kamarády
  • 2. kategorie – zajímavá momentka z Obecního domu
  • 3. kategorie – fotografie s co největším počtem svých vyučujících

Poté umístíte na sociální síť Instagram. Na fotce stačí označit náš oficiální univerzitní účet @metropolitan_university_prague a zároveň pro označení fotky použít speciální hashtag #MUPframe, který je k soutěži vytvořen.

Vyhrává ten, kdo získá co nejvíce srdíček na svou fotku. Srdíčka je možné sbírat do pondělí 12. 3. do 12:30 h, poté dojde k ukončení soutěže. Vyhlášení všech tří kategorií proběhne na Facebooku MUP, Instagramu MUP a portálu iMUP.cz.

Pro vítěze jsou připraveny skvělé ceny:

  • cena pro vítěze 1. kategorie – tablet Lenovo, který věnovala agentura WMC Grey
  • cena pro vítěze 2. kategorie – 2denní pobyt „Bed and Bike“ v luxusním apartmánu v Prachaticích + zapůjčení elektrokol, který věnovala firma CZAG s.r.o.
  • cena pro vítěze 3. kategorie - tiskárna Laserová černobílá Xerox Phaser 3020, kterou věnovala firma Livox

Děkujeme všem sponzorům a partnerům IX. reprezentačního plesu MUP za hodnotné ceny do tomboly

Inspirace z plesů minulých:

2016: Metropolitní univerzita opět na tanečním parketu
2015: Zaváhali ti, kdo chyběli na plesu Metropolitní univerzity Praha
2014: Studenti se umí skvěle bavit
2013: Metropolitní univerzita Praha roztančila Obecní dům
2012: IV. Reprezentační ples MUP